شــــکرسـتــــــــــان مالستان

گلچین نفیس از زیباترین تصاویر، جالبترین مطالب، خنده دار ترین طنزها و شیرین ترین اشعار. ورود با لبخند

ثبت نام سازملل برای پناهندگی به استرالیا!

اطلاعیه مهم سازمان ملل در باره ای ثبت نام برای پناهندگی به استرالیا!

اگر از مهاجرین افغانی در ایران هستید و هنوز در نمایندگی سازمان ملل برای پناهندگی به استرالیا ثبت نام نکرده اید می توانید اطلاعات مربوط به کیفیت ثبت نام سازمان ملل و راست و دروغ بودن ا ین قضیه را در وبلاگ آقای بیدار بخوانید. اما پیش از آنکه خبر دقیق در باره ثبت نام سازمان ملل برای استرالیا را در وبلاگ لاله مه بخوانید اول وضو گرفته با بسم الله وارد شوید که خدای نکرده فرصت ثبت نام سازمان ملل تمام نشده باشد! اگر تمام هم شده بود گله از خود تنبل خان تان است که دیر از خواب بیدار شدید! دیگران رفت و به استرالیا رسید و شما تازه به دنبال فرم ثبت نام سازمان ملل می گردید!

خوب زیادتر از این شما را کباب نکنم برای دیدن اطلاعات دقیق مربوط به ثبت نام سازمان ملل برای استرالیا و دیگر کشورها به این صفحه مراجعه نمایید.

وبلاگ نویس دیگر افغانستان که به این موضوع به خوبی پرداخته است آقای سعیدی می باشد ایشان موضوع ثبت نام دروغین وجعلی بنام سفارت استرالیا را اینگونه تحلیل کرده اند:

مهاجرین محترم افغانستانی!لطفا بی گدار به آب نزنید!


بنده هم با تحقیقاتی که انجام دادم،گفته های مطالب زیر را تاید می کنم و اگر شما هم می خواهید کاملا شک تان برطرف شود به این آدرس(http://www.immi.gov.au/ )که مربوط به پناهدگی در استرالیا است مراجعه کنید.

نزدیک به سی و چند سال است که مهاجرین افغانستانی در کشور ایران زندگی می کنند و در این مدت آنقدر زجر کشیدن که حال با کوچکترین امید رهای بخش(حتی اگر دروغ باشد)بی گدار به آب می زنند. و اینجاست که سودجویان به فکر طرحی برای پرکردن جیب های شان می افتند.

شایعه ی رفتن به استرالیا مثل قصه ی یوسف و زلیخا می ماند که زلیخا با شنیدن خبر آمدن یوسف،حتی اگر این خبر دروغ هم بود،به نقل کننده هدایای گران قیمتی را پرداخت می کرد.داستان ما مهاجرین که در تهران هستیم از آنجا با این قصه مشابه است که زلیخا عاشق یوسف بود و ما عاشق رهایی!...

منبع:http://hzarepayvand.blogfa.com/

اگر بازهم تب استرالیا دارید و می خواهید به هر قیمتی شده در سایت سفارت استرالیا ثبت نام کنید با این آدرس ایمیل مکاتبه نمایید: immigration.tehran@dfat.gov.au که خود سایت سفارت استرالیا در صفحه ای تماس بامای خود همین آدرس ایمیل را برای ارتباط با خود و در خواست پناهندگی معرفی نموده است. این همان آدرس ایمیلی است که این روزها همه ای کافی نتهای در خواستهای مهاجرین برای پناهندگی در استرالیا را به آن ارسال می کنند.

مهاجرینی که قصد مهاجرت به استرالیا یا یکی از کشورهای غربی را دارند حتما راهنمایی ذیل را بخوانند:

نکته ای مهمی که مهاجرین افغانی درایران قبل از عزیمت به استرالیا حتما به آن توجه نمایند


برچسب‌ها: پناهندگی, ثبت, نام, سازمان ملل, برای استرالیا
+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ساعت 0:8  توسط مرتضی محمدی و باقی شرکاء☺☺☺☺☺...  | 

دختران مدرن افغانستان+عکس

عکسهای دیدنی ستاره های زن سینمای افغانستان